KURUMSAL
KURUMSAL

Hakkımızda


ELMALI MAKİNA tasarlayan, geliştiren, iyileştiren, üründe mükemmeli hedefleyen müşterilerinin memnuniyetini, çalışanlarının mutluluğunu amaçlayan sektördeki öncü bir firmadır. KALİTE, GÜVEN ve GÜVENİLİRLİK eksenlerinde, müşteri odaklı kalite yönetimi ile sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

 

ELMALI MAKİNA 30 yılı aşkın deneyimiyle Konya’da sac işleme makinaları (pres) imalatı yapmak üzere kurulmuştur. Firmamızda imal edilmekte olan; EKSANTRİK PRESLER (C-H Tipi), HİDROLİK SIVAMA PRESLER (C-H Tipi), SERVO SÜRÜCÜLÜ SAC DELME (Perfore) PRESLERİ, HİDROLİK ABKANT PRESLER, HİDROLİK GİYOTİN MAKASLAR VE ÖZEL TASARIM MAKİNALARIN bütün tasarım, imalat ve montaj işlemlerinin tamamı fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır. Üretime başladığı ilk günden beri üstün kalite, en son teknoloji, uygun dizayn, kaliteli teknik insan gücüyle çalışmayı hedef edinen ELMALI MAKİNA, sürekli kendini yenileyerek gerek yurt içi, gerekse yurt dışı yatırımcı sanayicilere yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Şirketimiz üretimde kaliteye önem verdiği ölçüde, satış sonrası teknik destek ve servis hizmetine de büyük önem vermektedir. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.

 

Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi yakalamak için şirketimiz AR-GE faaliyetlerine büyük önem vermektedir. İşyerimizde ISO9001-2000 kalite yönetim sistemi ve AB ülkelerine ihraç yapabilmek için en önemli kriter olan CE sertifikasına sahiptir.

 

Hedefimiz, ülke sanayisinin gelişmesine katkıda bulunurken ihracatımızı daha da arttırmak ve nihayetinde ELMALI MAKİNA’yı bir MARKA haline getirmektir.

 

Şirket Değerlerimiz
■ En iyisi olmak vazgeçilmez hedefimizdir

■ Amacımız sürekli iyileşmedir.

■ Güvenilirlik ve dürüstlük ana prensibimizdir.

■ Her iş çıktısı takım çalışması ile oluşur.

■ Her müşterimiz kendisini bizim tek müşterimiz gibi hissetmelidir.

■ Kapılarımız herkese açıktır.

■ Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdandır

 Vizyonumuz
 

Müşteri ihtiyaçlarını en ileri teknoloji ile her seviye atölye ve fabrikanın kullanabileceği halde, bir dünya markası olarak cevap vermektir.

Misyonumuz

Müşterilerine kaliteli çözümü, uygun fiyatlarla, zamanında sunmaktır.

 

Kalite politikamız


Kalite politikamız; ürün ve servisleri yüksek kalitede sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


ELMALI MAKİNA yönetimi olarak; kalite sistematiğini bir yönetim aracı olarak kullanıyoruz.


Her sürecin verimliliğini, sürekli iyileştirme için takip ediyoruz. İş ortaklarımızı da iyileştirme sürecine katıyoruz.


Bunları yaparken müşteri görüş ve önerilerini, yol işaretleri olarak dikkate alıyoruz.


Üretime başladığı ilk günden beri üstün kalite, son teknoloji, uygun dizayn, kaliteli teknik insan gücüyle çalışmayı hedef edinen ELMALI MAKİNA sürekli kendini yenileyerek gerek yurtiçi, gerekse yurtdışındaki yatırımcı sanayicilere yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.


Şirketimiz üretimde kaliteye önem verdiği ölçüde satış sonrası teknik destek ve servis hizmetine de büyük önem vermektedir.

Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.

 

ELMALI için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Satış sonrası hizmet, işbirliğinin en önemli kısmıdır.

 

SERVİSLER
 

 

Satış sonrası teknik destek, makina kurulumu, yedek parça servisi, müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı eğitimin deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından verilmesi ile sağlanır
 

YEDEK PARÇA


Orijinal ELMALI yedek parçaları her zaman hizmetinizde olup, makinelerinizin çalışmasını daima sağlamak üzere merkezimizde stoklanmıştır.

 

Destek Politikamız

 

"Servis ve Yedek Parça" satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Söz konusu bu hizmet ne kadar iyi yapılırsa, tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur.
 

ELMALI MAKİNA olarak, bunun en önemli tercih nedenlerinden biri olduğu bilinciyle; en uzun ömürlü, en kaliteli ve en tasarruflu makinaları sizlere sunarken, servis hizmetlerinde de en  iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.


Tüm ELMALI MAKİNA servis personeli gerekli donanım ve yeteneğe sahip olup, hedefimiz probleminizi öncelikle, uzaktan erişimle çözmektir. Gerekli hallerde, yetkin bir personelimiz, en kısa zamanda tarafınıza çözüm için yönlendirilecektir.

 

Orijinal ELMALI yedek parçaları her zaman hizmetinizde olup, makinelerinizin çalışmasını daima sağlamak üzere merkezimizde stoklanmıştır.
 

Destek Politikamız
 

"Servis ve Yedek Parça" satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Söz konusu bu hizmet ne kadar iyi yapılırsa, tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur.

 

ELMALI MAKİNA olarak, bunun en önemli tercih nedenlerinden biri olduğu bilinciyle; en uzun ömürlü, en kaliteli ve en tasarruflu makinaları
sizlere sunarken, servis hizmetlerinde de en  iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.


Tüm ELMALI MAKİNA servis personeli gerekli donanım ve yeteneğe sahip olup, hedefimiz probleminizi öncelikle, uzaktan erişimle çözmektir. Gerekli hallerde, yetkin bir personelimiz, en kısa zamanda tarafınıza çözüm için yönlendirilecektir